Vārda dienu svin: Linda, Janīna

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Skolēnu autobusu kustības grafiks Ikšķiles novadā 2016./2017.mācību gadā

MERCEDES BENZ HB 9287* (baltais mikroautobuss)

Rīta reiss

Laiks

Pieturvieta**

6.30

Ikšķiles vidusskola

7.00

Turkalne

7.15

Kranciema krustojums

7.20

Kalnāji

7.35

Tīnūžu pamatskola

7.45

Jumuči

7.55

Brektes-Jaunziemelīši

8.05

Ceplīši

8.10

Tīnūžu pamatskola

8.25

Ikšķiles viduskola

Pēcpusdienas reisi

14.05

Ikšķiles vidusskola

14.20

Tīnūžu pamatskola

14.35

Ikšķiles vidusskola

15.48

Ikšķiles vidusskola- Tīnūži

16.00

Tīnūži-Jumuči-Brektes-Ceplīši –Turkalne-Tīnūži

MERCEDES BENZ FC 8978* (Pelēkais autobuss)  Rīta reiss

Laiks

Maršruts, pieturvieta**

7.05

Peldu iela 22

7.25

Jesperi

7.35

Saulkalne

7.45

Ikšķiles vidusskola

Pēcpusdienas reisi

15.20

Ikšķiles vidusskola- Līvciema iela- Saulkalne-Jesperi

MERCEDES BENZ HS 7512 Intauro E*(Oranžais autobuss) Rīta reiss

6.50

Ikšķile, pietura „Skolas iela”

7.02

Dobelnieki

7.10

Tīnūžu autobusa pietura

7.20

Ogre, “Mālkalnes prospekts”

7.25

Ogre- „Pie Zelta liepas”

7.32

Ogre, pietura “Trikotāžas fabrika”

7.35

Elkšņu skola***

7.45

Ikšķiles vidusskola

7.55

Tīnūžu pamatskola

Pēcpusdienas reiss

Laiks

Maršruts, pieturvieta**

15.35

Ikšķiles vidusskola

15.40

Elkšņu skola

15.45

Ikšķile, pietura „Skolas iela”

15.55

Tīnūžu pamatskola

16:05

Dobelnieki

16.20

Ogre , Mālkalnes prospekts

16.25

Ogre, „Pie Zelta liepas”

16.35

Elkšņu skola***

16.45

Ikšķiles vidusskola

*Autobusu  kustības grafikā iespējamas izmaiņas. Informācija mājaslapā www.ikskile.lv , kā arī pie autobusu vadītājiem. Autobusu kustības grafika precizitāte: +/- 3 min

**Autobusi pietur tikai norādītajās pieturvietās

***Posmā Elkšņu skola- Ikšķiles vidusskola noteiktas šādas pieturvietas: Elkšņu skola, Ausmas iela, Peldu iela 22