Vārda dienu svin: Glorija, Banga

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Skolēnu autobusu kustības grafiks Ikšķiles novadā 2018./2019.mācību gadā

Pietura

Laiks

Maršruts Nr.1 “Jesperi – Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Līvciema iela

6.50

Jesperi

7.10

Saulkalne

7.15

Ikšķiles vidusskola

7.25

Elkšņi

7:35

Meidrops

7:40

Ikšķiles vidusskola

7:45

Maršruts Nr.2 “Turkalne – Tīnūži - Ikšķile”

(pelēkais autobuss, šoferis Andris mob. 29223920 )

Turkalne

6.40

Kranciema krustojums

6.55

Kalnāji

7.00

Tīnūžu sākumskola

7.10

Jumuči

7.15

Brektes, Jaunziemelīši, Celtnieki*, Vācu kalni* (no Celtnieku puses)

7.20

Ceplīši

7.26

Tīnūžu sākumskola

7.36

Benzīntanks Circle K

7.40

Ikšķiles vidusskola

7.50

*Pieturvietas Celtnieki – Vācu kalni tiks nodrošināts pēc ceļa remontdarbu noslēgšanās.

Maršruts Nr.3 “Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile” (pelēkais autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

Ikšķiles vidusskola

15.30

Elkšņi

15.37

Ikšķiles dome

15.45

Saulkalne

15.53

Jesperi

16.00

Ikšķile “Dainas”

16.07

Tīnūžu sākumskola

16.15

Dobelnieki

16.20

Ikšķile

16.30

Maršruts Nr.4 “Ikšķile – Tīnūži – Turkalne – Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

Ikšķiles vidusskola

15.30

Tīnūžu sākumskola

15.40

Jumuči

15.55

Jasmīni

16.01

Celtnieks

16.06

Ceplīši

16.12

Kranciema krustojums

16.18

Kalnāji

16.24

Brieži

16.34

Turkalne

16.51

Ikšķile

17.10

Maršruts Nr.5 “Ikšķile – Tīnūži – Ikšķile” I

Ikšķiles vidusskola

14.15

Trešdienās 14.00

Tīnūžu sākumskola

14.30

Trešdienās 14.20

Ikšķiles vidusskola

14.45

Trešdienās 14.35

Autobusu kustības grafika precizitāte: +/- 3 min

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 4. septembra.
  2. Mācību stundu sākums: Ikšķiles vidusskolā – 8:00, Tīnūžu sākumskolā – 8:30.
  3. Transporta maršruti var tik precizēti un koriģēti. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli mob. 29132818.

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka 2018. gada 29. augusta domes sēdē apstiprināti saistošie noteikumi „Kārtība, kādā Ikšķiles novada pašvaldība kompensē braukšanas izdevumus par sabiedriskā transportlīdzekļa reģionālās nozīmes maršrutos izmantošanu vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības iestāžu izglītojamiem”.