Vārda dienu svin: Karīna, Gaits

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

Skolēnu autobusu kustības grafiks Ikšķiles novadā 2017./2018.mācību gadā

MERCEDES BENZ SPRINTER 313, HB 9287 (baltais mikroautobuss)
Laiks Pieturvieta
6.20 Ikšķiles vidusskola
7.00 Turkalne
7.15 Kranciema krustojums
7.20 Kalnāji
7.35 Tīnūžu pamatskola
7.40 Jumuči
7.45 Brektes; Jaunziemelīši
8.05 Ceplīši
8.20 Tīnūžu pamatskola
8.30 Ikšķiles vidusskola
 
14.05 Ikšķiles vidusskola
14.20 Tīnūžu pamatskola
14.35 Ikšķiles vidusskola
   
15.48 Ikšķiles vidusskola
16.00 Tīnūžu pamatskola
16.05 Jumuči
16.20 Brektes; Jaunziemelīši
16.30 Ceplīši
16.50 Kranciema krustojums
17.00 Turkalne
17.10 Kalnāji
17.30 Ikšķiles vidusskola
   
MERCEDES BENZ 0303, FC 8978 (pelēkais autobuss)
Laiks Pieturvieta
7.25 Jesperi
7.35 Saulkalne
7.45 Ikšķiles vidusskola
15.20 Ikšķiles vidusskola
15.30 Saulkalne
15.40 Jesperi
   
MERCEDES BENZ INTOURO E, HS 7512 (oranžais autobuss)
Laiks Pieturvieta
6.45 - remonta laikā Ikšķile (pietura- Skolas iela)
6.57 - remonta laikā Dobelnieki
7.05 - remonta laikā Tīnūžu autobusu pietura
7.20 Ogre (pietura- Mālkalnes prospekts)
7.25 Ogre (pietura- „Pie Zelta liepas”)
7.32 Ogre (pietura- „Trikotāžas fabrika”)
7.35 Elkšņu skola
7.45 Ikšķiles vidusskola
7.55 Tīnūžu pamatskola
8.00 Dobelnieki
8.05 Tīnūžu pamatskola
   
15.35 Ikšķiles vidusskola
15.40 Elkšņu skola
15.45 Ikšķile (pietura - Skolas iela)
15.55 Tīnūžu pamatskola
16.00 Dobelnieki
16.10 Ogre (pietura- Mālkalnes prospekts)
16.15 Ogre (pietura- „Pie Zelta liepas”)
16.22 Ogre (pietura- „Trikotāžas fabrika”)
16.30 Elkšņu skola
16.40 Ikšķiles vidusskola