Vārda dienu svin: Jana, Johanna, Hanna

ikskile fbikskile twitterikskile youtube  lv en ru

1863eb918da56356c85cafd392eb74c7

PRIVĀTĀ PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDE "MAZULĪTIS"

Reģ. Nr. 430180210
Rīgas iela 14/1, Ikšķile, Ikšķiles novads, LV-5052
Kontaktinformācija:
tālrunis:26436182
e-pasts: info@mazulitis.lv
mājaslapa: www.mazulitis.lv

Strādājam katru darba dienu no plkst. 7:00 – 19:00

Uzņemam bērnus no 1,2 līdz 4 gadu vecumam silītes un jaunākā vecuma grupās.

Mūsu galvenais uzdevums – veidot harmonisku un drošu vidi Jūsu bērnam, kur prioritāte ir mazuļa drošība un vispusīga attīstība.

 

 

Piedāvājam:

- pilna laika bērnudārza apmeklējumu;
- nepilna laika un dienu apmeklējumu.

Īstenojam licencētu vispārējās pirmsskolas izglītības programmu (izglītības programmas kods 01011111) un caur rotaļspēli apgūstam jaunas iemaņas, prasmes un zināšanas. Ikdienā mazuļi ir aizņemti ar dažādām nodarbībām: runas attīstīšanu, zīmēšanu, veidošanu, aplicēšanu, mūziku, sportu, kā arī daudz laika pavada svaigā gaisā, kopā rotaļājas patīkamā un mājīgā interjerā.

Katram bērnam tiek organizēta individuāla pieeja, ņemot vērā viņa attīstību. Mūsu bērnudārzā pedagogi ir ar atbilstošu izglītību un lielu pieredzi. Silītes grupiņas māmiņas var neuztraukties, ja bērniņš vēl neprot patstāvīgi ēst vai iet uz podiņa– "Mazulīša" silītes grupiņā šīs prasmes pamazām tiks apgūtas.Bērniem tiek nodrošināts atbilstošs dienas režīms, veselīga, vecumam atbilstoša trīsreizēja ēdināšana (brokastis, pusdienas, launags).

Audzinātāja un auklīte ik rītu sagaidīs Jūsu mazuli un būs atvērta Jūsu jautājumiem, bet vakarā pastāstīs Jums par mazuļa gaitām un sasniegumiem bērnudārzā.

 

 
 
 

Jaunākās foto galerijas