Ražots Ikšķilē

Cienījamais, uzņēmēj! Labprāt iekļausim informāciju arī par Jūsu ražoto produkciju. Gaidīsim aprakstu, kontaktinformāciju un kādu raksturojošu fotogrāfiju uz turisms@ikskile.lv

 

Libertu bērzu sulu un vīna pagrabs 

Libertu bērzu sulu un vīna pagrabs

Vīndaru iela 12, Ikšķile
tel. +371 29297469
GPS 56.8200 24.5173
www.sula.lv

Interesenti laipni aicināti bērzu sulu pasaulē Linarda Liberta pagrabā, kur jums pastāstīs par visu, ko var iegūt no bērza – svaigu bērzu sulu, limonādi, sīrupu, vīnu, šampanietī un pat bērzu sulu stipro. Visi „Libertu” produkti tiek piedāvāti degustēšanai un iegādei.

 

Taunatiņu truši

Taunatiņu truši

www.facebook.com/trusugala
tel. +371 29375177
ttrusi@inbox.lv

Svaiga truša gaļa un trušas gaļas bumbiņas buljonā, kas paredzētas maziem un lieliem. Atvieglo ēst gatavošanu, produkts ir gatavs lietošanai, to var sildīt, pievienot citiem ēdieniem, vai ēst tieši no burciņas. Ikšķilē iespējams iegādāties veikalos "Labumu bode" un "Zaļā lampa", vai Dobelniekos.

 

Ingverine

Ingverine

Bulstrumu iela 5, Ikšķile
tel. +371 29452989
GPS 56.8487 24.4864
www.ingvers.lv

Ingverīns - dzēriens, kura galvenā sastāvdaļa ir ingvers. Sastāvā ir liepziedu tēja un rozīnes. To var lietot atsevišķi, pasniedzot vīna glāzē kā aizvietotāju alkoholiskiem dzērieniem - droši var dzert šoferi un citi, kuri nelieto alkoholu.

Ingverīns ir izteikts aukstā laika dzēriens, bet garšos arī vasarā - atdzesēts, ar ledu un minerālūdeni. Ziemā iesaka pievienot karstai tējai vai grokam. Uzsildot sulu, pievienojot Ingverīnu un karstvīna garšvielas, iegūsiet lielisku sildošu un gardu Ziemassvētku laika dzērienu.

 

Albertīnes saldējums

Albertīnes saldējums

Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads
Tel. +371 26543557

"Albertīnes saldējums" ir dabīgs mājas saldējums, kas radīts pēc īpašas, ilgos eksperimentos iegūtas receptes.

 

Ikšķiles saldējums

Ikšķiles saldējums

www.facebook.com/ikskilessaldejums
tel. +371 29710033

"Ikšķiles saldējums" jau sesto gadu nodarbojas ar dabīgu saldējumu un sorbertu ražošanu. Ražošanas procesā izmantojam tikai dabīgas izejvielas: piens, saldais krējums, cukurs un īstas ogas vai augļi.
Vasarā tiekamies Ikšķiles pludmalē!

 

Sandras magic

Latvijā ražotu adījumu zīmols „SandrasMagic”. Mūsu pamatvērtības ir augsta kvalitāte, rūpīgs darbs, oriģināls un elegants dizains. Trikotāžas izstrādājumi arī ar Latvijas etnogrāfiskiem un tautiskiem rakstiem. Ar roku un mašīnu adīti darbi. Uzņēmumam ir piešķirtas kvalitātes zīmes LATVIJAS PRODUKTS lietojuma tiesības.

 

Bumble bee

 

ETTE TETE

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas ar zīmola „Ette Tete” bērniem paredzēto mēbeļu ražošanu. Zīmola pirmsākumi meklējami mūsu pašu bērnos – līdz ar ģimenes pieaugumu radās nepieciešamība pēc bērnu mēbelēm, kas atvieglotu ikdienu un rūpes par atvasēm, būtu drošas, ērtas lietošanā un priecētu arī acis.

 

Mētra smaržeļļas

Mētra uzsāka savu darbošanos 2017. gada nogalē. Ideja par smaržeļļām radās no vēlmes radīt dabīgas smaržiņas bērniem, kas būtu alternatīva ķīmiskajām smaržām.

Pašlaik mēs ražojam smaržeļļas lieliem un maziem un to sastāvā ir tikai dabīgas sastāvdaļas un ekoloģiski sertificētas ēteriskās eļļas.

 

IDEJU JOSTA

IDEJU JOSTA

tel. +371 20279011
www.idejujosta.lv

Uzņēmums izstrādā un ražo dažādas dāvanas, spēles, suvenīrus, dizaina atstarotājus, piemiņas medaļas, magnētus. Ražošanā izmanto lāzera griešanas un gravēšanas tehnoloģiju - krāsošanu, līmēšanu. Strādājot ar saplāksni, organisko stiklu, ražo oriģinālus produktus mazās partijās.

 

Labumu bode

Labumu bode

Daugavas prospekts 63, Ikšķile
www.facebook.com/labumubodeikskile
tel. +371 22449010

Latvijā ražotu labumu veikals, pieejami arī Ikšķiles novada ražotāju darinājumi un produkti- uz vietas cepta maize un cepumi, stiprais bezalkoholiskais dzēriens “Ingverine”, Liberta vīni un citi gardumi.

 

Riekstotāji.lv

Reizi mēnesī piegādājam bioloģiski audzētus riekstus, žāvētus augļus, Latvijas bioloģisko zemnieku produkciju (graudus, pārslas, medu), kā arī citus interesantus produktus. Par to, kā viss notiek lasi: riekstotaji.lv

 

Gunta Vanaga (mājražotāja)

tel. +371 26174065

Kā mājražotāja darbojos kopš 2017.gada septembra. Cepu maizi, cepumus, kēksus. Esošais sortiments noteikti tiks papildināts. Produkcija nopērkama Labumu bodē, Ikšķilē.