AS "Sadales tīkls" attīsta viedo elektrotīklu

ar ST_6.11.2019.

6.novembrī Ikšķiles novada pašvaldības speciālisti tikās ar AS “Sadales tīkls” Korporatīvo klientu apkalpošanas daļas vadītāju Aivaru Slišānu un Tīkla pārvaldes funkciju Būvniecības nodaļas vadītāju Artūru Vilcānu. AS pārstāvji informēja par jaunumiem un aktualitātēm, kas saistāmas ar elektrotīkla ekspluatāciju, atjaunošanu un attīstību, jaunu elektrotīkla pieslēgumu izveidi, elektroenerģijas patēriņa uzskaiti un uzraudzību.

ST_6.11.2019.

Viena no uzņēmuma prioritātēm ir viedā elektrotīkla attīstīšana, kas sevī ietver ne vien viedo elektroskaitītāju uzstādīšanu mājokļos, bet arī dispečera vadības sistēmas uzlabošana  un attālināti vadāmu jaudas slēdžu ieviešana. Vienlaikus tiek veikts darbs pie “Sadales tīklu” darbības efektivitātes palielināšanas – samazināt elektroapgādes pārtraukumu ilgumu un elektrības pārtraukumu biežumu.

A.Slišāns_ST_6.11.2019.

AS “Sadales tīkls” Korporatīvo klientu apkalpošanas daļas vadītājs A.Slišāns iepazīstināja ar mājas lapas www.sadalestikls.lv jaunajām digitālajām iespējām, kuras paredz iespēju ne vien operatīvi redzēt ziņas par elektrolīniju bojājumiem un atslēgumiem, bet arī nosūtīt e-saskaņojumu. Tas ieviests, lai mazinātu dokumentu apritei nepieciešamo laiku, jo tehnisko darbu veikšanai nepieciešamā atbilde no uzņēmuma tiek sagatavota divu darba dienu laikā.

Par Ikšķiles novadā plānotajiem investīciju objektiem 2020. un 2021. gadā pastāstīja AS “Sadales tīkls” Tīkla pārvaldes funkciju Būvniecības nodaļas vadītājs A. Vilcāns. Kopumā plānoti 9 investīciju objekti sprieguma uzlabošanai, elektrolīniju atjaunošanai, kā arī gaisvadu līniju nomaiņai pret kabeļlīnijām.