SKOLĒNU AUTOBUSU KUSTĪBAS GRAFIKS IKŠĶILES NOVADĀ 2018./2019.MĀCĪBU GADĀ

Maršruts Nr.1 “Jesperi – Ikšķile”

(pelēkais autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

PieturaLaiks
Līvciema iela6.50
Jesperi7.00
Saulkalne7.10
Ikšķiles vidusskola7.25
Elkšņi7:35
Meidrops7:40
Ikšķiles vidusskola7:45

 

Maršruts Nr.2 “Turkalne – Tīnūži - Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

PieturaLaiks
Turkalne6.40
Kranciema krustojums6.55
Kalnāji7.00
Tīnūžu sākumskola7.10
Jumuči7.15
Brektes, Jaunziemelīši,
Celtnieki*, Vācu kalni*
(no Celtnieku puses)
7.20
Ceplīši7.26
Tīnūžu sākumskola7.36
Benzīntanks Circle K7.40
Ikšķiles vidusskola7.50

*Pieturvietas Celtnieki – Vācu kalni tiks nodrošināts pēc ceļa remontdarbu noslēgšanās.

Maršruts Nr.3 “Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile”
(pelēkais autobuss, šoferis Andris mob. 29223920)

PieturaLaiks
Ikšķiles vidusskola15.30
Elkšņi15.37
Ikšķiles dome15.45
Saulkalne15.53
Jesperi16.00
Ikšķile “Dainas”16.07
Tīnūžu sākumskola16.15
Dobelnieki16.20
Ikšķile16.30

 

Maršruts Nr.4 “Ikšķile – Tīnūži – Turkalne – Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

PieturaLaiks
Ikšķiles vidusskola15.30
Tīnūžu sākumskola15.40
Jumuči15.55
Jasmīni16.01
Celtnieks16.06
Ceplīši16.12
Kranciema krustojums16.18
Kalnāji16.24
Brieži16.34
Turkalne16.51
Ikšķile17.10

 

Maršruts Nr.5 “Ikšķile – Tīnūži – Ikšķile” I

PieturaLaiks
Ikšķiles vidusskola14.00
Tīnūžu sākumskola14.20
Ikšķiles vidusskola14.35

 

Autobusu kustības grafika precizitāte: +/- 3 min

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 4. septembra.
  2. Mācību stundu sākums: Ikšķiles vidusskolā – 8:00, Tīnūžu sākumskolā – 8:30.
  3. Transporta maršruti var tik precizēti un koriģēti. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli mob. 29132818.

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka 2018. gada 29. augusta domes sēdē apstiprināti saistošie noteikumi „Kārtība, kādā Ikšķiles novada pašvaldība kompensē braukšanas izdevumus par sabiedriskā transportlīdzekļa reģionālās nozīmes maršrutos izmantošanu vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības iestāžu izglītojamiem”.