Aicina pieteikt kandidātus Ikšķiles novada apbalvojumiem

apbalvojums

 Ikšķiles novada pašvaldība līdz 30.septembrim izsludina kandidātu pieteikšanu apbalvojumiem „Goda novadnieks" un „Ikšķiles novada Gada cilvēks 2020”.  
 „Goda novadnieks” ir augstākais apbalvojums Ikšķiles novadā. To piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Ikšķiles novadā labā: mūža ieguldījumu kultūras, izglītības, sporta vai saimnieciskajās nozarēs, kā arī Ikšķiles novada attīstībā kopumā, pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, pozitīvu Ikšķiles novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu, ilggadēju un panākumiem vainagotu darbu Ikšķiles novada labā, nozīmīgu dzīves vai darba jubileju, kā arī citiem īpašiem nopelniem.
Pretendentus apbalvojumam „Ikšķiles novada Gada cilvēks 2020” vērtēs, ņemot vērā pretendenta sasniegumus un ieguldījumu novada attīstībā, pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti; pozitīvu Ikšķiles novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu, citus īpašus nopelnus 2020.gadā.
Iesakot kādu personu apbalvojumam, obligāti jānorāda apbalvojumam izvirzāmās personas vārds, uzvārds, kontaktinformācija, jāiesniedz apbalvojuma piešķiršanas periodā gūto pretendenta panākumu, nopelnu vai ieguldījumu apraksts, kontaktinformācija par pieteicēju (pieteicējiem).
Pieteikumi iesniedzami Ikšķiles novada pašvaldībā sekretārei Peldu ielā 22, Ikšķilē līdz 30.septembrim, vai rakstot dome@ikskile.lv.       

Apbalvojumu vērtēšanas komisija