Ikšķilē ar novada iedzīvotājiem tiksies VARAM ministrs J.Pūce

par nākotni

Ikšķiles novada iedzīvotāju aicinājumam ir atsaucies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) vadītājs Juris Pūce un piekritis klātienē tikties ar iedzīvotājiem, lai diskutētu par Ikšķiles novada nākotni saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu.

Ikšķiles novada pašvaldība atbalsta šo novada iedzīvotāju iniciatīvu un aicina ikvienu interesentu 25. novembrī plkst. 19.00 pašvaldības administratīvajā ēkā Peldu ielā 22, Ikšķilē uz diskusiju ar VARAM ministru.

Diskusiju vadīs žurnālists Jānis Domburs. Uz tikšanos ir aicināti ne vien Ikšķiles novada domes deputāti, bet arī citu novadu pašvaldību vadītāji, deputāti un Latvijas pašvaldību savienības pārstāvji, kā arī nosūtīts ielūgums Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas deputātiem.

Pēc diskusijas plānota “Tautas sapulce”, kurā paredzēts apspriest Ikšķiles novada tālāko rīcību saistībā ar Saeimā iesniegto likumprojektu “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums”, izteikti komentāri un secinājumi, paužot Ikšķiles novada iedzīvotāju iniciatīvas.

Atgādināsim, ka savu nostāju pret VARAM uzsākto administratīvi teritoriālo reformu Ikšķiles novada iedzīvotāji iepriekš pauduši gan aptaujā, kurā 3248 respondenti iestājās par patstāvīgu Ikšķiles novadu, gan 1910 paraksti bija Latvijas Valsts prezidentam adresētajai vēstulei ar lūgumu nepieļaut administratīvi teritoriālās reformas sasteigtu īstenošanu, kas paredz Ikšķiles novada pievienošanu Ogres novadam.

diskusija ar J.Pūci