Mūsu lepnums

2019.gads

Anete Krastiņa, Linda Lovniece, Varis Lamsters – apbalvoti ar Ikšķiles novada pašvaldības ATZINĪBAS RAKSTIEM

Izglītojamā vārds, uzvārds

Programma, klase

Iegūtā godalga

Pedagogs, koncertmeistars

Konkurss

Justīne Atvare

Vizuāli plastiskā māksla, 5.klase

Atzinības raksts

Laila Balode

Jāzepa Pīgožņa balva jauniešiem Latvijas ainavu glezniecībā

1.vieta

Laila Balode,  Rita Ļegčiļina- Broka

2. Mākslas konkurss “Es nesu Latviju sevī”

Atzinības raksts

Aleksandrs Zobens

47.Starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas konkurss “Lidice. Ķīmija”

Atzinības raksts

Aleksandrs Zobens

47.Starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas konkurss “Lidice. Ķīmija”

Paula Dubkeviča

Vizuāli plastiskā māksla, 5.klase

Atzinības raksts

Laila Balode

Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Tu esi PUTNS. IRBĪTE” (Latvija)

Aleksandrs Ļegčiļins- Broks

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

2.vieta

Laila Balode

Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Tu esi PUTNS. IRBĪTE” (Latvija)

Malte Ausma Šute

Vizuāli plastiskā māksla, 6.klase

Atzinības raksts

Rita Ļegčiļina- Broka

Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Tu esi PUTNS. IRBĪTE” (Latvija)

2.vieta

Rita Ļegčiļina- Broka

2. Mākslas konkurss “Es nesu Latviju sevī”

Alekss Pavilonis

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

2.vieta

Rita Ļegčiļina- Broka

XX Starptautiskais mākslas konkurss “Eiropas prieks 2018” (Serbija)

Dārta Janevica

 

Vizuāli plastiskā māksla, 5.klase

 

Atzinības raksts

Laila Balode

Pasaules bērnu zīmējumu konkurss “Mazais Zografs” (Bulgārija)

Galvenā balva

Laila Balode,  Rita Ļegčiļina- Broka, Aleksandrs Zobens

2. Mākslas konkurss “Es nesu Latviju sevī”

Atzinības raksts

Aleksandrs Zobens

XII starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas konkurss “Trejdegsnis”

Estere Sokolovska

Vizuāli plastiskā māksla, 2.klase

Atzinības raksts

Laila Balode

II Jauno mūziķu un mākslinieku konkurss “Mākslu duets”

Justīne Skutele

Vizuāli plastiskā māksla, 2.klase

Atzinības raksts

Laila Balode

II Jauno mūziķu un mākslinieku konkurss “Mākslu duets”

Rūta Lejiņa

 

Klavierspēle, 3.klase

 

1.vieta

Rimma Pudāne

Latvijas 17.jauno pianistu ETĪŽU KONKURSS

2.vieta

Rimma Pudāne

3. Starptautiskais jauno pianistu konkurss PRIMA VERA

Marija Suse

 

Klavierspēle, 2.klase

 

3.vieta

Maira Līduma

XIV Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss

3.vieta

Maira Līduma

XIII Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss

Līva Patjanko

 

Klavierspēle, 3.klase

 

3.vieta

Maira Līduma

XIV Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss

2.vieta

Maira Līduma

XIII Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss

Galvenā balva (par labāko valsts komponista skaņdarba izpildījumu)

Maira Līduma

3. Starptautiskais jauno pianistu konkurss PRIMA VERA

Jūlija Broka

 

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

 

3.vieta

Laila Balode

2. Mākslas konkurss “Es nesu Latviju sevī”

Atzinības raksts

Rita Ļegčiļina- Broka

XII starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas konkurss “Trejdegsnis”

Ralfs Ozols

Vizuāli plastiskā māksla, 3.klase

3.vieta

Laila Balode

2. Mākslas konkurss “Es nesu Latviju sevī”

 

Patriks Meidrops

Vizuāli plastiskā māksla, 2.klase

2.vieta

Laila Balode

2. Mākslas konkurss “Es nesu Latviju sevī”

Laima Klauze

Vizuāli plastiskā māksla, 1.klase

1.vieta

Laila Balode

2. Mākslas konkurss “Es nesu Latviju sevī”

Dagnija Zauere

Flautas spēle, 6.klase

3.vieta

Arta Asare,  KCM Zanda Grīnberga- Grundule

Latvijas Valsts konkurss Pūšaminstrumentu spēlē, konkursa 2.kārta

Gabriels Žilins

Saksofona spēle, 2.klase

3.vieta

Emīls Avotiņš, KCM Zanda Grīnberga- Grundule

Latvijas Valsts konkurss Pūšaminstrumentu spēlē, konkursa 2.kārta

Raivis Amoliņš

Trompetes spēle, 6.klase

3.vieta

Normunds Krastiņš

Latvijas Valsts konkurss Pūšaminstrumentu spēlē, konkursa 2.kārta

3.vieta

Normunds Krastiņš, KCM Zanda Grīnberga- Grundule

Latvijas Valsts konkurss Pūšaminstrumentu spēlē, konkursa Fināls

Alīda Miezīte

Vizuāli plastiskā māksla, 3.klase

Pateicības raksts

Aleksandrs Zobens

XII starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas konkurss “Trejdegsnis”

Šarlote Šablovska

Kora klase, 3.klase

3.vieta

Rimma Pudāne

III Vidzemes novada Vispārējo klavieru konkurss

3.vieta

Rimma Pudāne

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu konkurss vispārējās klavierēs

Kartīna Jurevica

Kora klase, 2.klase

2.vieta

Rimma Pudāne

III Vidzemes novada Vispārējo klavieru konkurss

Atzinība

Rimma Pudāne

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu konkurss vispārējās klavierēs

Milena Marcinkeviča

Kora klase, 4.klase

1.vieta

Ksenija Pospelova

III Vidzemes novada Vispārējo klavieru konkurss

1.vieta

Ksenija Pospelova

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu konkurss vispārējās klavierēs

Kristiāna Petra Pudāne

Vijoles spēle 2.klase

2.vieta

Rimma Pudāne

III Vidzemes novada Vispārējo klavieru konkurss

1.vieta

Anete Krastiņa

KCM Rimma Pudāne

IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss vijoļspēlē

Sandija Aleksa Štikova

Čella spēle, 6.klase

3.vieta

Zanda Grīnberga- Grundule

III Vidzemes novada Vispārējo klavieru konkurss

Atzinība

Zanda Grīnberga- Grundule

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

Justīne Ieva Āboltiņa

Saksofona spēle, 5.klase

Atzinības raksts

Emīls Avotiņš, KCM Zanda Grīnberga – Grundule

XI Starprautiskais saksofonmūzikas festivāls- konkurss Saxophonija 2019

Kristers Renārs Ziemelis

Vizuāli plastiskā māksla, 5.klase

Sudraba medaļa

Laila Balode

XVII Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras”

Sofija Stobova

Vizuāli plastiskā māksla, 3.klase

Atzinība

Laila Balode

XVII Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras”

Paula Cīrule

Kora klase, 6.klase

Atzinība

Ksenija Pospelova

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu konkurss vispārējās klavierēs

Duets:

Rūta Lejiņa

Līva Patjanko

Klavierspēle, 3.klase

1.vieta

Rimma Pudāne

IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu klavieru duetu un mazo jaukto kameransambļu konkurss

Jauktais ansamblis:

Gabriella        Konstantinova

Sandija Aleksa

        Štikova

Dāvis Ērglis

 

 

 

Vijoles spēle, 6.klase

Čella spēle, 6.klase

Klavierspēle, 6.klase

3.vieta

Anete Krastiņa

Irēna Šponberga

 

 

IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu klavieru duetu un mazo jaukto kameransambļu konkurss

Jauktais ansamblis:

Kristiāna Petra 

       Pudāne

Luīze Pauriņa

 

Elīza Zvirbule

Miķelis Zvirbulis

 

 

Vijoles spēle 2.klase

 

Klavierspēle, 2.kl.

Flautas spēle, 3.kl.

Klarnetes spēle, 3.kl

 

Atzinība

Linda Ivanova

 

 

IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu klavieru duetu un mazo jaukto kameransambļu konkurss

Rūta Žukovska

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

Atzinība

Elga Grīnvalde

II Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot”,

 tēma “Klusā daba. Lauku veltes”

Amanda Lejniece

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

3.vieta

Elga Grīnvalde

II Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot”,

 tēma “Klusā daba. Lauku veltes”

Diana Stoilova

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

Atzinība

Aleksandrs Zobens

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkurss “Mans Raiņa dzejolis”

Malvīne Milliņa

Klavierspēle, 4.klase

3.vieta

Maira Līduma

XIII Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss

 

Kārlis Boldāns

Kora klase, 3.klase

2.vieta

Zane Tāluma, kcm. Maira Līduma

Jāņa Zābera piemiņai veltītais zēnu vokālistu konkurss “Aiviekstes Lakstīgalas 2019”

Tīna Liāna Ulase

Vizuāli plastiskā māksla, 41.klase

Atzinība

Laila Balode

47.Starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas konkurss “Lidice. Ķīmija”

Megija Strode

Trompetes spēle, 2.klase

2.vieta

Normunds Krastiņš, kcm.Zanda Grīnberga- Grudule

9.starptautsikais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem “Ozolnieki 2019”

Rafaels Tālbergs

Klavierspēle,3.klase

1.vieta

Zanda Grīnberga- Grudule

3. Starptautiskais jauno pianistu konkurss PRIMA VERA

Alise Bālāboliņa

Klavierspēle, 5.klase

2.vieta

Ksenija Pospelova

3. Starptautiskais jauno pianistu konkurss PRIMA VERA

Kate Ķepīte

Klavierspēle, 4.klase

1.vieta

Zanda Grīnberga- Grudule

3. Starptautiskais jauno pianistu konkurss PRIMA VERA

 

2018.gads

Rita Ļegčiļina- Broka, Natālija Čuriļina, Ausma Pamata - apbalvotas ar Ikšķiles novada pašvaldības ATZINĪBAS RAKSTIEM

Audzēkņu un pedagogu sasniegumi 2017./2018.m.g.

Izglītojamā vārds uzvārds

Programma, klase

Iegūtā godalga

Pedagogs

Konkurss

Melisa Līva Bērziņa

Vizuāli plastiskā māksla, 5.klase

Diploms

Laila Balode

16. Starptautiskais Bērnu mākslas konkurss Somijā “Kopā būšana” (Together)

Katrīna Jurevica

Vokālā mūzika, 1.klase

Diploms/ Tituls Maigākais priekšnesums

Linda Stanhena

KCM Ksenija Pospelova

IV Latvijas mūzikas skolu kora klašu solistu, duetu un trio konkurss “Jūras zvaigzne”

Malvīne Milliņa

Klavierspēle, 3.klase

3.vieta

Maira Līduma

XII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss

Žūrijas atzinības raksts

Maira Līduma

V Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss

Līva Patjanko

Klavierspēle, 2.klase

2.vieta

Maira Līduma

XII Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss

Žūrijas atzinības raksts

Maira Līduma

V Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss

Rūta Lejiņa

Klavierspēle, 2.klase

Diploms

Rimma Pudāne

VI Starptautiskais jauno pianistu konkurss

1.vieta

Rimma Pudāne

V Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss

Amanda Patjanko

Vijoles spēle, 5.klase

Atzinības raksts

Anete Krastiņa

KCM Elga Volodko

Latvijas profesionālās ievirzes programmas Stīgu instrumentu spēle Valsts konkurss , II kārta

Šarlote Šablovska

Kora klase, 2.klase

3.vieta

Rimma Pudāne

II Vidzemes mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

Milena Marcinkeviča

Kora klase, 3.klase

3.vieta

Ksenija Pospelova

II Vidzemes mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

Marlēna Portnaja

Flautas spēle, 4.klase

1.vieta

Maira Līduma

II Vidzemes mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs

Patriks Žilins

Kora klase, 5.klase

2.vieta

Zane Tāluma

KCM Elga Volodko

VI Starptautiskais Arvīda Žilinska jauno vokālistu konkurss

Kārlis Boldāns

Kora klase, 2.klase

Atzinība

Zane Tāluma

VI Starptautiskais Arvīda Žilinska jauno vokālistu konkurss

Kārlis Rudovskis

Kora klase, 1.klase

3.vieta

Linda Stanhena

VI Starptautiskais Arvīda Žilinska jauno vokālistu konkurss

Marija Fiļipova

Vizuāli plastiskā māksla, 1.klase

Zelta medaļa

Laila Balode

XVII Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras 2018”

Mārtiņš Miglāns

Vizuāli plastiskā māksla, 3.klase

Atzinība

Laila Balode

XVII Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras 2018”

Mārtiņš Rullis

Vizuāli plastiskā māksla, 3.klase

Atzinība

Varis Lamsters

XVII Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras 2018”

Justīne Atvare

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

Atzinība

Rita Ļegčiļina- Broka

XVII Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras 2018”

 

Justīne Ieva Āboltiņa

Saksofona spēle, 4.klase

 

1.vieta

Emīls Avotiņš

KCM Maira Līduma

II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene Wind 2018”

3.vieta

IV Ziemeļvidzemes pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss

Samanta Zeļģe

Saksofona spēle, 4.klase

 

2.vieta

Emīls Avotiņš

KCM Maira Līduma

II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene Wind 2018”

Gerda Vanaga

Flautas spēle, 2.klase

 

3.vieta

Arta Asare

KCM Maira Līduma

II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene Wind 2018”

Juris Jaunzemis

Klavierspēle, 5.klase

 

2.vieta

Rimma Pudāne

V Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss

Lība Luīze Eltermane

Klavierspēle, 5.klase

 

3.vieta

Rimma Pudāne

V Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss

Duets:

Dāvis Ērglis

Juris Jaunzemis

Klavierspēle, 5.klase

 

 

2.vieta

 

Maira Līduma

III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss

Duets:

Līva Patjanko

Rūta Lejiņa

Klavierspēle, 2.klase

 

 

2.vieta

Rimma Pudāne

III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss

Kameransamblis:

Agate Kristapa

Kristiāna Petra Pudāne

Roberts Festers

Tomass Turkins

 

Vijoles spēle 3.klase,      1.klase

Klavierspēle, 3.klase

Čella spēle, 2.klase

 

 

 

 

 

 

1.vieta

 

Anete Krastiņa

Irēna Šponberga

III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss

Pūtēju orķestris “Ikšķile”

 

 

3.vieta

Linda Ivanova,     Normunds Krastiņš

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pūtēju orķestru skate

Kirills Visockis

Kora klase, 7.klase

3.vieta

Iveta Sproģe

Jauno komponistu Kompozīcijas konkurss “Skaņuraksti Ādažos”

Līna Māra Krastiņa

Kora klase, 3.klase

 

Atzinības raksts

Iveta Sproģe

Jauno komponistu Kompozīcijas konkurss “Skaņuraksti Ādažos”

Kate Kravale

Mākslas sagatavošana

 

Atzinības raksts

Rita Ļegčiļina- Broka

I Starptautiskais Ģederta Eliasa konkurss “Lauku ainava”

Telma Kancēviča

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

 

Atzinības raksts

Laila Balode

I Starptautiskais Ģederta Eliasa konkurss “Lauku ainava”

Marta Elīza Rudzīte

Kora klase, 3.klase

 

Atzinības raksts

Linda Stanhena KCM Ksenija Pospelova

III komponista Alvila Altmaņa dziesmu konkurss “Ulbrokas vālodzīte” 2018

 

2017.gads

Rimma Pudāne – GADA PEDAGOGS

Mūziķis, pedagogs, kolēģis, kurš vienmēr sniedz savu profesionālo atbalstu, izcils sava amata lietpratējs, nesavtīgs sava laika ziedotājs sadarbībā ar saviem bērniem un viņu vecākiem. Izcilu konkursantu un laureātu pedagogs. Četru gadu laikā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā Rimmas audzēkņi ir izcīnījuši godalgas (divas pirmās vietas, trīs otrās vietas, trīs trešās vietas un divas Atzinības) desmit republikas, valsts, starptautiska mēroga konkursos.

Izskatās, ka drīz uz skolotājas Rimmas audzēkņu vietām būs jārīko konkurss, jau piekto gadu jaunie pianistu vecāki īpaši izsaka vēlēšanos apgūt klavierspēli tieši pie viņas.

Lai mūsu novadā ir vairāk tieši tādu pedagogu, kuriem tas nav tikai darbs no ...līdz, bet savas sirds aicinājums un misija.

Absolventes Alises Bogdanovas atziņas:

“Pateicoties skolotājai Rimmai, es mūzikas skolu absolvēju ar apziņu, ka klavierspēle ir veids kā varu izpaust savas emocijas, kā manas sirds gabaliņš, kuru noteikti negribas atlaist, tāpēc uz manām klavierēm putekļi noteikti nekrāsies, un arī Jūs, skolotāj, man vienmēr paliksiet sirsniņā kā mana superīgākā un saprotošākā skolotāja.”

Maira Līduma, Laila Balode - apbalvotas ar Ikšķiles novada pašvaldības ATZINĪBAS RAKSTIEM

Audzēkņu un pedagogu sasniegumi 2016./2017.m.g.

 

Izglītojamā vārds uzvārds

Programma, klase

Iegūtā godalga

Pedagogs

Konkurss

Kālebs Suraks

Mākslas sagatavošana

Bronza- 3.vieta

Laila Balode

46. Starptautiskais Bērnu mākslas konkurss Japānā

Artūrs Rudzītis

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

Bronza- 3.vieta

Elga Grīnvalde

46. Starptautiskais Bērnu mākslas konkurss Japānā

Atzinības raksts/ Diploms

Laila Balode

7.Starptautiskais bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss “Saules krasts”- Brīnums

Atzinība

Laila Balode

Latvijas glezniecības konkurss “Dziesma”veltīta M.Freimaņa dziesmu daiļradei

Tīna Terinka

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

2.vieta

Laila Balode, Varis Lamsters

1.jauno mūziķu un mākslinieku konkurss “Mākslu duets”

Atzinības raksts

Laila Balode

7.Starptautiskais bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss “Saules krasts”- Brīnums

Juris Jaunzemis

Klavierspēle, 4.klase

3.vieta

Rimma Pudāne

1.jauno mūziķu un mākslinieku konkurss “Mākslu duets”

1.vieta

Rimma Pudāne

15.jauno pianistu etīžu konkurss

3.vieta

Rimma Pudāne

Valsts klavierspēles konkurss (2.kārta- Rīgas reģiona)

Kirills Visockis

Vokālā mūzika, 6.klase

1.vieta

Linda Pētersone

KCM Karīna Šulte

Valsts vokālās mūzikas konkurss (2.kārta – Rīgas reģions)

3.vieta

Rimma Pudāne

Vidzemes reģiona konkurss Vispārējās klavierēs

1.vieta

Linda Pētersone KCM Karīna Šulte

Valsts vokālās mūzikas konkurss

Patriks Žilins

Vokālā mūzika, 4.klase

2.vieta

 

Linda Pētersone KCM Ksenija Pospelova

Valsts vokālās mūzikas konkurss (2.kārta- Rīgas reģions)

Kārlis Boldāns

Vokālā mūzika, 1.klase

2.vieta

 

Linda Pētersone

KCM Laura Balabane

Valsts vokālās mūzikas konkurss (2.kārta- Rīgas reģions)

2.vieta

 

Linda Pētersone KCM Laura Balabane

Valsts vokālās mūzikas konkurss

Anna Bāriņa

Vokālā mūzika, 4.klase

3.vieta

 

Linda Pētersone

KCM Karīna Šulte

Valsts vokālās mūzikas konkurss (2.kārta – Rīgas reģions)

Gabriella Konstantinova

Vijoļspēle, 4.klase

2.vieta

 

Maira Līduma

Vidzemes reģiona konkurss Vispārējās klavierēs

Malte Ausma Šute

Vizuāli plastiskā māksla, 4.klase

Atzinības raksts/ Diploms

 

Laila Balode

7.Starptautiskais bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss “Saules krasts”- Brīnums

Atzinība

Varis Lamsters

Latvijas glezniecības konkurss “Dziesma”veltīta M.Freimaņa dziesmu daiļradei

Atzinība

Aleksandrs Zobens

45.starptautiskai bērnu un jauniešu mākslas konkurss Lidicē

Aksels Špīlbergs

Vizuāli plastiskā māksla, 1 klase

Atzinības raksts

 

Rita Ļegčiļina- Broka

7.Starptautiskais bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss “Saules krasts”- Brīnums

Malvīne Milliņa

Klavierspēle, 2.klase

2.vieta

 

Maira Līduma

Valsts klavierspēles konkurss (2.kārta – Rīgas reģions)

2.vieta

 

Maira Līduma

XI Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss

Lība Luīze Eltermane

Klavierspēle, 4.klase

2.vieta

 

Rimma Pudāne

Valsts klavierspēles konkurss (2.kārta – Rīgas reģions)

Rūta Lejiņa

Klavierspēle, 1.klase

3.vieta

 

Rimma Pudāne

Valsts klavierspēles konkurss (2.kārta- Rīgas reģions)

Žūrijas specbalva (atzinība)

Rimma Pudāne

III jauno pianistu festivāls- konkurss Debija 2017

Keita Elīza Paukšēna

Saksofona spēle, 5.klase

2.vieta

 

Emīls Avotiņš

KCM Maira Līduma

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss ”Naujene Wind 2017”

Atzinība

 

Emīls Avotiņš

KCM Ksenija Pospelova

III Ziemeļvidzemes Pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss

Nellija Paškeviča

Saksofona spēle, 3.klase

3.vieta

 

Linda Ivanova

KCM Rimma Pudāne

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss ”Naujene Wind 2017”

Justīne Ieva Āboltiņa

Saksofona spēle, 3.klase

Atzinības diploms

 

Emīls Avotiņš

KCM Maira Līduma

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss ”Naujene Wind 2017

Marlēna Portnaja

Flautas spēle, 3.klase

Atzinības diploms

 

Arta Asare

KCM Ksenija Pospelova

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss ”Naujene Wind 2017

3.vieta

 

Maira Līduma

Vidzemes reģiona konkurss Vispārējās klavierēs

Gerda Vanaga

Flautas spēle, 1.klase

Atzinības diploms

 

Arta Asare

KCM Ksenija Pospelova

Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss ”Naujene Wind 2017

Amanda Patjanko

Vijoļspēle, 4.klase

3.vieta

Anete Krastiņa

KCM Laura Balabane

III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss vijoļspēlē

Kameransamblis (A.Patjanko, G.Konstantinova, A.G.Bērziņa, T.Pauriņa, U.Grāvele, L.E.Andersone, K.Konceviča)

Vijoļspēle, 4.klase

Čella spēle, 4.klase

Klavierspēle, 4.klase

3.vieta

Anete Krastiņa

Irēna Šponberga

Latvijas Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss

Pūtēju orķestris”Ikšķile”

 

3.vieta

Linda Ivanova, Normunds Krastiņš

IX Latvijas Pūtēju orķestru konkurss

Dāvis Ērglis

Klavierspēle, 4.klase

Diploms- Atzinība

Maira Līduma

XI Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss

Justīne Atvare

Vizuāli plastiskā māksla 3. klase

Atzinība

Aleksandrs Zobens

45.starptautiskai bērnu un jauniešu mākslas konkurss Lidicē

Kristers Renārs Ziemelis

Vizuāli plastiskā māksla 4. klase

Atzinība

Rita Ļegčiļina- Broka

45.starptautiskai bērnu un jauniešu mākslas konkurss Lidicē

 

 

 

 

 

 

2016.gads

Maira Līduma – GADA PEDAGOGS

Maira ir kā dzirkstele un reizē spridzeklis, kas iedvesmo un aizrauj bērnus muzicēšanas priekam. Pedagogs, kas meklē un arī atrod katram savu burvju atslēdziņu ar ko iemantot bērna uzticību, vēlēšanos sadarboties, augt un attīstīties. Viņu mīl, ciena un respektē gan paši lielākie palaidņi, gan vecāki.

Katrs mūzikas pedagogs mūsu skolā vēlas, lai Maira ir koncertmeistars stīdziniekiem, pūtējiem un vokālistiem.

Mairas audzēkņi, īpaši puikas, ar panākumiem piedalās un gūst augstu atzinību Latvijas un Starptautiska mēroga konkursos jau vairākus gadus, par ko ir lepnums un prieks Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolai, bērniem un vecākiem.

Ikšķiles vidusskolas 5-9.klašu koris pierīgas novados ir viens no lielākajiem, labākajiem, un skanīgākajiem.

Koristi raksturo Mairu:

  • Maira ir cilvēks, kurš vienmēr ir pozitīvs un uzmundrina visus ar prieku mācīties un iesaistīties stundās. Man vienmēr ir labs garastāvoklis pēc Mairas stundām. (Malte Ausma Šute)
  • Paliec forša un lai Tev izdodas, lai katrs gads ir vēl foršāks par pagājušo.(Artūrs Rudzītis)
  • Maira man asociējas ar milzīgu pozitīva prieka “bombu”, kas māk visus savaldīt un kontrolēt. (Nikola Vrubļevska)
  • Maira ir ļoti dzīvespriecīga un laba skolotāja. Vienmēr cenšas sasniegt to labāko. (Līva Vanaga)

Gunārs Freidenfelds – GODA NOVADNIEKS

Gunārs Freidenfelda dzīves līdzgaitnieks ir pūtēju orķestris. Gunārs savu mīlestību uz pūtēju orķestri ir apliecinājis ar darbu daudzu garu gadu garumā Lielvārdē, Ciemupē, kolhoza laikos darbojoties kolhoza “ Juglas zieds” pūtēju orķestrī. Trešās Latvijas atmodas laikā Gunārs ilgi lolojis sapni par pūtēju orķestra tradīciju atjaunošanu Ikšķilē.

2013.gadā ar pašvaldības un jaundibinātās Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas kolektīva atbalstu, un fonda Zied zeme finansiālo atbalstu piepildās Gunāra ilgi lolotais sapnis un Ikšķilē top savs pūtēju orķestris. Gunārs stāv pie orķestra šūpuļa, aktīvi iesaista jauno paaudzi ragu mūzikas muzicēšanā, nāk talkā Gunāra mazbērni Madara un Gunārs.

7.oktobrī mēs svinam pūtēju orķestra triju gadu jubileju, ko tagad  vada Linda Ivanova un Normunds Krastiņš. Šo triju gadu laikā orķestrantu meistarība ir strauji augusi un attīstījusies. Gunāra dibinātais pūtēju orķestris priecē Ikšķiles un kaimiņu novadu iedzīvotājus un viesus.

Latvijā nav daudz pašvaldību, kuras varētu lepoties ar savu pūtēju orķestri. Tieši  tāpēc mūsu kolēģis Gunārs Freidenfelds ir pelnījis būt novērtēts un apbalvots ar titulu Goda novadnieks, par pūtēju orķestra tradīciju atjaunošanu Ikšķiles novadā.

Rimma Pudāne, Rita Ļegčiļins- Broka, Arta Asare, Irēna Šponberga, Laila Balode, Aleksandrs Zobens – apbalvoti ar Ikšķiles novada pašvaldības ATZINĪBAS RAKSTIEM

Audzēkņu un pedagogu sasniegumi 2015./2016.mācību gadā

 

Izglītojamā vārds uzvārds

Programma, klase

Iegūtā godalga

Konkurss

Pedagogs

Dāvis Ērglis

Klavierspēle, 3.kl.

Atzinība

III Starptautiskais pianistu- zēnu konkurss klavierspēlē “Spēlē zēni”

Maira Līduma

1.vieta

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu konkurss

Maira Līduma

Juris Jaunzemis

Klavierspēle, 3.kl.

Atzinība

III Starptautiskais pianistu- zēnu konkurss klavierspēlē “Spēlē zēni”

Rimma Pudāne

1.vieta

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu konkurss

Rimma Pudāne

Anna Bāriņa

Vokālā mūzika, 3.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!”

Zane Tāluma

Emīlija Beate Bite

Vokālā mūzika, 3.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Paula Cīrule

Vokālā mūzika, 3.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Terēze Tea Laugale

Vokālā mūzika, 3.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Vilma Miķelsone

Vokālā mūzika, 3.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Patriks Žilins

Vokālā mūzika, 3.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Estere Blūmane

Vokālā mūzika, 4.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Kirills Visockis

Vokālā mūzika, 5.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Linda Rekmane

Vokālā mūzika, 6.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Megija Siliņa

Vokālā mūzika, 6.kl.

2.vieta

IV J.Vītola bērnu un jauniešu vokālo ansambļu konkurss “Lai skan!””

Zane Tāluma

Emīls Justs Bite

Vizuāli plastiskā māksla, 3.kl.

Atzinība

M.Freimaņa tēlniecības konkurss “Dziesma”

Rita Ļegčiļina- Broka

Marlēna Portnaja

Flautas spēle, 2.kl.

2.vieta

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss

Arta Asare

Rūta Filipova

Čella spēle, 2.kl.

2.vieta

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss

Irēna Šponberga

Lība Luīze Eltermane

Klavierspēle, 3.kl.

2.vieta

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss

Rimma Pudāne

Agija Ģērmane

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

Atzinība

44.Starptautiskais bērnu mākslas konkurss Lidicē

Aleksandrs Zobens

Ance Lipovska

Vizuāli plastiskā māksla, 3.kl.

Atzinība

44.Starptautiskais bērnu mākslas konkurss Lidicē

Aleksandrs Zobens

Līva Vanaga

Vizuāli plastiskā māksla, 3.kl.

Atzinība

44.Starptautiskais bērnu mākslas konkurss Lidicē

Aleksandrs Zobens

Justīne Atvare

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

Atzinība

44.Starptautiskais bērnu mākslas konkurss Lidicē

Rita Ļegčiļina- Broka

Marta Tabaka

Vizuāli plastiskā māksla, 3.kl.

Atzinība

44.Starptautiskais bērnu mākslas konkurss Lidicē

Aleksandrs Zobens

Atzinība

IV Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Dažādā pasaule

Elga Grīnvalde

Kristiāna Seimanova

Vizuāli plastiskā māksla, 3.kl.

2.vieta

IV Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Dažādā pasaule”

Elga Grīnvalde

 

2015.gads

Elga Grīnvalde – GADA PEDAGOGS

Profesionāla pedagoģe ar ilggadēju stāžu pedagoģijā. Savā pedagoģiskajā darbā vienmēr izmanto neordināru pieeju mācību vielas pasniegšanā, spēj ieinteresēt un motivēt audzēkņus iesaistīties mākslas pasaules jauno tendenču un tehniku meklējumos. Viņas stundās nekad nav garlaicīgi un neinteresanti. Elga māca audzēkņus domāt, sevi motivēt, piedalīties sevis meklējumos zīmēšanas un gleznošanas tehnikās.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā viņas audzēkņi ar panākumiem ir piedalījušies valsts un starptautiska mēroga konkursos, kuros audzēkņu darbi ir ieguvuši augstu žūrijas vērtējumu. 2014./2015.mācību gadā ir izcīnīta 2.vieta IV Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Dažādā pasaule” starp triju valstu skolu audzēkņu 526 darbiem, visaugstāko vērtējumu Latvijas Valsts mākslas skolu konkursā starp 101 mākslas skolu ar absolūti augstāko punktu vērtējumu ir iegūta 1.vieta.

Viena no spēcīgākajām Latvijas gleznotājām eļļas tehnikā, kas ļoti radoši un raženi strādā kā māksliniece, piedaloties Latvijas un starptautiskos plenēros, izstādēs. Divu gadu laikā Ikšķiles novadā Elgas darbi ir izstādīti 6 reizes. Ar panākumiem darbojas Elgas vadītās gleznošanas studijas pieaugušajiem Ikšķiles mūzikas un mākslas skolā un Bauskā.

Elga pieder pie darba rūķiem, viņas moto skan šādi: ”Ir daudz jāstrādā un ļoti daudz jādara, lai atrastu gleznošanā sevi. Visa pamatā darbs, darbs un vēlreiz darbs”

Maira Līduma -  GADA CILVĒKS

Linda Ivanova – GADA CILVĒKS

Audzēkņu un pedagogu sasniegumi  2014./2015.m.g.

 

Izglītojamā vārds uzvārds

Programma, klase

Iegūtā godalga

Konkurss

Pedagogs

Kirills Visockis

Vokālā mūzika, 4.kl.

3.vieta

5.Starptautiskais A.Žilinska jauno vokālistu konkurss

Zane Tāluma

Justīne Šmite

Vizuāli plastiskā māksla, 1.kl.

Atzinība

6.starptautiskais grafikas un glezniecības konkurss „Saules krasts”

Agnese Šimanovska

Lība Luīza Eltermane

Klavierspēle, 2..kl.

1.vieta

Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss „Saules krasts”

Rimma Pudāne

Amanda Patjanko

Vijoļspēle, 2.kl.

3.vieta

Latvijas mūzikas skolu mūzikas jaunrades konkurss „Skaņuraksti Ādažos”

Karlīna Īvāne

Juris Jaunzemis

Klavierspēle, 2.kl.

2.vieta

J.Graubiņa Latvijas 9.jauno pianistu konkurss

Rimma Pudāne

Dāvis Ērglis

Klavierspēle, 2.kl.

2.vieta

J.Graubiņa Latvijas 9.jauno pianistu konkurss

Maira Līduma

Patrīcija Krēsliņa

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

27.vieta (Atzinība)

Starptautiskais mākslas konkurss „Face or mask”, Francija

Elga Grīnvalde

Medaļa „Lidices roze” (1.vieta)

43.starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss „Lidice”

Aleksandrs Zobens

Emīls Justs Bite

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

1.vieta  (no 101 skolas)

Latvijas Valsts mākslas skolu konkurss

Elga Grīnvalde

Nikola Vrubļevska

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

Atzinība

Latvijas Valsts mākslas skolu konkurss

Elga Grīnvalde

Medaļa „Lidices roze” (1.vieta)

43.starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss „Lidice”

Aleksandrs Zobens

Patrīcija Kancēviča

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

Bronzas medaļa

Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss „Es dzīvoju pie jūras”

Agnese Šimanovska

Medaļa „Lidices roze” (1.vieta)

43.starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss „Lidice”

Aleksandrs Zobens

Justīne Ieva Āboltiņa

Saksofona spēle

1.kl.

3.vieta

Latvijas mūzikas skolu konkurss Saxofonija

Emīls Avotiņš

Gabriella Konstantinova

Vijoles spēle

2.kl.

2.pakāpe

Latvijas mazo vijolnieku konkurss ”Sienāzis 2015”

Karlīna Īvāne

Marija Filipova 5.gadi

Interešu izglītība Radošā grupa

Bronza (3.vieta)

45.starptautiskais bērnu mākslas darbu konkurss Japānā, Tokio

Agnese Šimanovska

Rūta Žukovska

Interešu izgl. mākslas sagatavošana

3.vieta

SIA „Gudra galva” rīkotais konkurss „Pavasara putni” Latvijā

Laila Balode

Blekte Samanta

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

Medaļa „Lidices roze” (1.vieta)

43.starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss „Lidice”

Aleksandrs Zobens

Artūrs Rudzītis

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

Medaļa „Lidices roze” (1.vieta)

43.starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss „Lidice”

Aleksandrs Zobens

Līva Vanaga

Vizuāli plastiskā māksla, 2.kl.

Medaļa „Lidices roze” (1.vieta)

43.starptautiskais bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss „Lidice”

Aleksandrs Zobens

 

2014.gads

Aleksandrs Zobens – GODA NOVADNIEKS

Profesionāls pedagogs un keramiķis ar ilggadēju stāžu pedagoģijā. Pedagogs ir atradis piepildījumu darbā ar bērniem vairāk kā 30 gadu garumā pasniedzot mākslu- veidošanu, zīmēšanu un gleznošanu vairākām audzēkņu paaudzēm Ikšķilē, Ogrē, Salaspilī. 80-tajos gados mājās privāti mācījis bērniem zīmēšanu un veidošanu, viņa darbnīcā regulāri darbojas dažādu paaudžu mākslinieki- skolēni, amatieri un profesionāli mākslinieki, kas izmanto Aleksandra keramikas formas, krāsnis, viņa viesmīlību un priecājas par māksliniecisko auru viņa mājās. Aleksandrs Ikšķilē un citur nodod savu mīlestību uz mālu bērniem no 3 gadu vecuma, strādā vairākus gadus ar personām ar īpašām vajadzībām, ir izveidojis Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā keramikas studiju, kuras nodarbības notiek gan skolā, gan Aleksandra privātajā darbnīcā. Pedagogam ir iespēja sniegt lielu ieguldījumu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas attīstībā, ne tikai mācot māla un akmens masas burvīgās pārvērtības, bet arī atbalstot  skolu ar glazēšanas inventāru un savu apdedzināšanas krāšņu izmantošanu. Jau pirmajā mācību gadā IMMS audzēkņi veiksmīgi un ar panākumiem ir piedalījušies starptautiskajos konkursos. Pats pedagogs ir aktīvs sava amata meistars, ir darinājis un darina keramikas un akmens masas darbus daudzām iestādēm un privātiem pasūtītājiem, piedalās Latvijas un starptautiska mēroga plenēros un simpozijos.

Audzēkņu un pedagogu sasniegumi 2013./2014.m.g.

Konkurss

Audzēknis

Pedagogs

Sasniegumi

III Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss

Juris Jaunzemis 1.kl.

Rimma Pudāne

Žūrijas atzinības raksts un Atzinības raksts

III Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss

Lība Luīze Eltermane 1.kl

Rimma Pudāne

Atzinības raksts

Vokālā mūzika- kora klase audzēkņu Valsts konkurss, II kārta, Rīgas reģions

Kirills Visockis 3.kl.

Zane Tāluma

3.vieta

Vokālā mūzika- kora klase audzēkņu Valsts konkurss, II kārta, Rīgas reģions

Megija Horste 7.kl.

Zane Tāluma

Atzinība

IV Starptautiskais bērnu zīmējumu konkurss Baltkrievijā

Alise Marta Vilipsone 1.kl.

 

Diplomands

IV Starptautiskais bērnu zīmējumu konkurss Baltkrievijā

Patrīcija Krēsliņa 1.kl.

 

Diplomands

IV Starptautiskais bērnu zīmējumu konkurss Baltkrievijā

Malte Ausma Šute 1.kl.

 

Diplomands

IV Starptautiskais bērnu zīmējumu konkurss Baltkrievijā

Līva Vanaga 1.kl.

 

Diplomands

IV Starptautiskais bērnu zīmējumu konkurss Baltkrievijā

Emīlija Veide 1.kl.

 

Diplomands

42.Starptautiskais bērnu darbu konkurss Lidice, Čehija

Līza Vanaga (mākslas studija)

Aleksandrs Zobens

Diplomands

42.Starptautiskais bērnu darbu konkurss Lidice, Čehija

Angelina Bogreca (mākslas studija)

Aleksandrs Zobens

Diplomands