SKOLĒNU AUTOBUSU KUSTĪBAS GRAFIKS IKŠĶILES NOVADĀ 2019./2020.MĀCĪBU GADĀ

Maršruts Nr.1 “Jesperi – Ikšķile”

(pelēkais autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

PieturaLaiks
Līvciema iela6.50
Jesperi7.10
Saulkalne7.20
Ikšķiles vidusskola7.28
Elkšņi7:35
Meidrops7:40
Ikšķiles vidusskola7:45

 

Maršruts Nr.2 “Ikšķile – Elkšņi – Jesperi – Tīnūži – Ikšķile”
(pelēkais autobuss, šoferis Jānis mob. 26363659)

PieturaLaiks
Ikšķiles vidusskola15.30
Elkšņi15.37
SPA Drops15.40
Ikšķiles dome15.45
Saulkalne15.53
Jesperi16.00
Ikšķile “Dainas”16.07
Tīnūžu sākumskola16.15
Dobelnieki16.20
Ikšķile16.30

Autobuss maršrutā no Ikšķiles vidusskolas, ceļa remonta laikā bērnus gaida pie vidusskolas sporta zāles.

Maršruts Nr.3 “Turkalne - Tīnūži – Ikšķile”

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

PieturaLaiks
Ikšķiles vidusskola6.20
Turkalne6.45
Kranciema krustojums6.55
Kalnāji7.00
Tīnūžu sākumskola7.10
Jumuči7.15
Jaunziemīši7.20
Ceplīši7.26
Tīnūžu sākumskola7.36
Ikšķiles vidusskola7.50

Autobuss maršrutā no Ikšķiles vidusskolas, ceļa remonta laikā bērnus gaida pie vidusskolas sporta zāles.

Maršruts Nr.4 “Ikšķile – Tīnūži – Turkalne - Ikšķile” 

(oranžs autobuss, šoferis Jānis mob. 29130586)

PieturaLaiks
Ikšķiles vidusskola15.30
Tīnūžu sākumskola15.40
Ceplīšu virziens 
Turkalnes virziens 

Autobuss maršrutā no Ikšķiles vidusskolas, ceļa remonta laikā bērnus gaida pie vidusskolas sporta zāles.

Maršruts Nr.5 "Ikšķile - Tīnūži- Ikšķile"

Pieturalaiks
Ikšķiles vidusskola14.00
Tīnūžu sākumskola14.20
Ikšķiles vidusskola14.35

 

Autobusu kustības grafika precizitāte: +/- 3 min

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 3. septembra.
  2. Mācību stundu sākums: Ikšķiles vidusskolā – 8:00, Tīnūžu sākumskolā – 8:30.
  3. Transporta maršruti var tik precizēti un koriģēti. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli mob. 29132818.
  4. Autobuss maršrutā no Ikšķiles vidusskolas, ceļa remonta laikā bērnus gaida pie vidusskolas sporta zāles.

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka 2018. gada 29. augusta domes sēdē apstiprināti saistošie noteikumi „Kārtība, kādā Ikšķiles novada pašvaldība kompensē braukšanas izdevumus par sabiedriskā transportlīdzekļa reģionālās nozīmes maršrutos izmantošanu vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības iestāžu izglītojamiem”.