Aizvadīta lekcija “Cilvēka elektromagnētiskais lauks”

Guna Bundule

20.martā Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika lekcija “Cilvēka elektromagnētiskais lauks”, kuru vadīja Guna Bundule.
Kā atzina lektore, tieši 20.martā sākas pavasara saulstāvji, kad diena un nakts ir vienādā garumā, laiks, kad pasaulē viss ir līdzsvarā. Arī cilvēkam svarīgi, lai tas būtu harmonijā ar sevi, Zemi un kosmosu.
Lekcijas sākumā Guna Bundule sniedza īsu informāciju par elektromagnētisko lauku, kuru mēdz saukt arī par biolauku, enerģētisko ķermeni. Pētījumi liecina, ka cilvēks ir elektromagnētiska gaismas būtne, tāpat kā Zemei ir arī savs elektromagnētiskais lauks. Cilvēks ir savienots ar lielo enerģijas avotu, kuru tas saņem no Zemes un Kosmosa, lai dzīvotu. “Mēs esam uz Zemes, lai attīstītos, lai dvēsele kļūtu gudrāka, “ atklāja Guna Bundule. Tieši tādēļ ir svarīgi, vai cilvēks iet pa viņam nolemto ceļu.
Lektore īsumā izstāstīja, kā cilvēks caur enerģētiskajiem centriem pa centrālo kanālu saņem enerģiju no Zemes un kosmosa. Lai cilvēks saņemtu enerģiju, centrālajam kanālam jāvirzās ķermenim pa vidu. Tas notiek tad, ja cilvēks ir mierīgs un līdzsvarots, savukārt līdz ar trauksmi kanāls tiek nobīdīts un enerģija bloķēta. Šajā gadījumā, izmantojot noteiktu tehniku, cilvēka enerģiju var nobalansēt. Lai rastos priekšstats, kā to dara, lektore sniedza īsu enerģijas balansēšanas piemēru.
Lekcijā Guna Bundule rādīja arī dažādas tehnikas, piemēram, kā līdzsvarot enerģiju savam iekšējam mieram un labsajūtai.

 

lekcija

lekcija

lekcija

lekcija