Bērnu deju kolektīvs "Upīte" saņēmis pateicību un atzinību

Upīte

8.septembrī Tīnūžu tautas namā bija sava veida svētki – pēc ilgā pārtraukuma namu atkal  piepildīja bērnu čalas un kāju dipoņa.  Šajā vakarā notika pirmie mēģinājumi jaunajā darba sezonā bērnu deju kolektīva “Upīte” grupām un jauniešu deju kolektīvam “Straujupe” skolotājas Litas Grāveles un Didža Apsīša vadībā.

Tīnūžu tautas nama bērnu deju kolektīvs „Upīte” izveidots 2013.gadā, un pa šiem gadiem līdz ar bērniem tas ir tikai audzis un paplašinājies. Katra dejotāja - gan liela, gan maza  sapnis ir piedalīties Dziesmu un deju svētkos, tādēļ pagājušajās sezonās daudz strādāts, lai skatēs varētu startēt augstā līmenī un iegūt tiesības piedalīties svētkos.

Uz mēģinājumu  bija ieradusies arī Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone, lai pateiktos bērniem un kolektīva vadītājiem par ieguldīto darbu pagājušajā sezonā, gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Kā uzsvēra Jansones kundze, lai arī klātienē šos skaistos kopābūšanas svētkus nedrīkstēja svinēt, dejošanas prieks nebija mazinājies un  kolektīvi piedalījās svētku organizatoru rīkotajās aktivitātēs.

Pārvaldes vadītāja deju skolotājiem Litai Grāvelei un Didzim Apsītim, kā arī bērnu deju kolektīva “Upītes” 3.-4.klašu un 7.-9.klašu grupām pasniedza Dziesmu un deju svētku organizatoru sarūpētās dāvaniņas, pateicību par radošu un emocionālu līdzdalību un dejotprieku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” fināla muzikālā skaņdarba “Svinēt sauli” video klipa tapšanā, kā arī atzinību par labi paveikto darbu un radīto prieku Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norisēs #dziediundejo 2021.
Lai veiksmīga jaunā deju sezona!

Upīte

Upīte

Upīte

Straujupe

Upīte

Straujupe