“Es pavasarī ieeju kā mājās...” ar mākslu

pavasara māksla

Ar skaistām klaviermūzikas romantiskām noskaņām, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zālē, agrā pavasara pievakarē, ar saviem radošajiem darbiem krāsās un formās, tika atklāta mākslas studiju dalībnieku mākslas izstāde “Es pavasarī ieeju kā mājās...”.

Vēl laikā, kad zeme bija klāta ar baltu sniega segu, un tikai sirds dziļumos mēs katrs ilgojāmies pēc pavasara saules, mūsu skolas eļļas, akvareļu un keramikas studiju dalībnieki Aiga Ceimere, Karīna Skangale, Ērika Strazdiņa, Anete Auzāne, Ilze Celma, Ieva Dobule, Inese Kancāne, Kristīne Kronīte, Kitija Ķepīte, Baiba Mačtama, Uldis Stepāns, Ētika Tihane, Ineta Pētersone, Renāte Rancāne, Inita Žeima, Ieva Cielava, Dace Penke, Andra Pušmucāne, Liene Šillere, pedagogu Elgas Grīnvaldes, Lailas Balodes, Vara Lamstera, Aleksandra Zobena vadībā, mēģināja uzburt ilgas pēc pavasara caur savu noskaņu prizmu.

Paldies jaunajiem pianistiem Līvai Patjanko, Marijai Susei, Dāvim Ērglim un viņu skolotājai Mairai Līdumai par romantiski pavasarīgās noskaņas radīšanu, kas mūsu skolā jau ir kā dzīvs organisms, saplūstot kopā mākslai un mūzikai...

Mākslas studiju izstāde “Es pavasarī ieeju kā mājās...” līdz 10.aprīlim ir apskatāma Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zālē, savukārt pēc 10.aprīļa to varēs skatīt Tīnūžu Tautas nama iemītnieki un apmeklētāji.

Ar pavasari sirdī un noskaņās – skolas direktore Valda Jermanova

māksla pavasarī

māksla pavasarī

māksla pavasarī

māksla pavasarī

māksla pavasarī

māksla pavasarī