Ikšķilē būs jauna privātā skola! Nāc uz tikšanos 13.aprīlī!

ķiparu nams

Aicinām visus vecākus, kuru bērniem laiks iet skolā un kas apsver iespēju izvēlēties privātskolu, uz tikšanos ar jaunās sākumskolas vadību! Skola uzsāks darbu Ikšķilē no septembra un par savu mācību metodikas pamatu izvēlējusies Montesori pedagoģiju.

Uz tikšanos aicināti tie, kuri vēlas, lai viņu bērni sākumskolas gaitas uzsāk privātskolā ar desmit gadus ilgu izglītības darba pieredzi un stabilu, drošu vidi un mācību kvalitāti. Sanākšanas laikā ziņosim gan par klašu sadalījumu 2019./2020. mācību gadā, pedagoģijas pamatprincipiem un iespējamiem finanšu risinājumiem, kas saistīti ar skolas kvalitatīvu pastāvēšanu.

Jau 10 gadus Ikšķiles novadā veiksmīgi darbojas privātā pirmsskola “Ķiparu nams”, kas saņēmusi novada labākā uzņēmuma titulu, savukārt iestādes vadītāja Sanda Reikmane, kura iesaistās Ikšķiles uzņēmēju biedrības vadībā, pērn tikusi pie Gada novadnieka vārda. “Loģisks nākamais solis pēc ieklausīšanās mūsu ģimeņu vēlmēs un viedokļos bija sperams skolas izveides virzienā,” atzīst Sanda Reikmane. “Ķipariešu ģimenes vēlas turpināt saglabāt to vidi un mācību formu, kādu piedāvā Montesori pedagoģija. Droša vide ir labs pamats izglītības kvalitātei.”

Tikšanās notiks 13.aprīlī plkst. 10.00, Ikšķiles novada pašvaldības ēkā (Peldu iela 22), Ikšķilē. Pieteikšanās obligāta līdz 12. aprīlim uz e-pastu: sanda@kiparunams.lv vai pa tālruni: 26311011.