IKŠĶILES NOVADĀ ATKLĀTA TŪRISMA SEZONA

SUP

10.maija pievakarē, ar kopīgu velobraucienu no Ikšķiles pludmales, tika atklāta jaunā tūrisma sezona. Šogad atklāšanas pasākuma dalībniekiem bija iespēja apmeklēt vairākus novada aktīvā tūrisma uzņēmējus un uzzināt viņu šīs vasaras piedāvājumu.

Lai pasākumā varētu piedalīties arī mazākie velo entuziasti, un brauciena dalībnieki bez steigas varētu izbaudīt pilsētas gaisotni, šoreiz viesošanās notika pie uzņēmējiem, kas darbojas Ikšķiles pilsētā - SUPfit, Ikšķiles laivu noma un bērnu izklaižu parks “Kļavu krasti”. Ciemojoties pie SUPfit brauciena dalībnieki varēja uzzināt dažādu SUP dēļu atšķirības,  Ikšķiles laivu nomā - piedalīties viktorīnā un laimēt balvas, bet ierodoties ‘Kļavu krastos” tika piedāvāta iespēja vieniem no pirmajiem novērtēt un izmēģināt jauno tīklu parku.

dambis

Braucienu vēl aizraujošāku darīja gida Aivars Bigača stāstījums par maršrutā apskatāmajiem vēsturiskajiem objektiem un faktiem – dižozolu, Sv. Meinarda salu, Nāves salu, Kābeļkalnu, Karmelītu klosteri un Ozoliņa parku.

Ņemot vērā pasākuma maršrutu, šoreiz netika apskatīts viss novada aktīvās atpūtas piedāvājums, līdz ar to nākamreiz plānots veidot citu maršrutu, lai aktīvās atpūtas cienītājus iepazīstinātu arī ar pārējo uzņēmēju piedāvājumu.

Informāciju par aktīvās atpūtas iespējām mūsu novadā var saņemt Tūrisma informācijas centrā Birzes ielā 33, Ikšķilē.

laivunoma

 

Vairāk pasākuma bildes ir pieejamas: https://failiem.lv/u/rxrg2yu7

 

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par aktivitāti!

Informāciju sagatavoja:

Agneta T., tel. 26652148

 Ikšķiles novada Tūrisma informācijas centra vadītāja