Nekustamā īpašuma nodokli varēs apmaksāt veikala kasē

kasīte cūciņa

Sākot ar šī gada 1. februāri Ikšķiles novada pašvaldība,  ejot līdzi laikam un domājot par iedzīvotāju ērtībām,  piedāvā iespēju nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu veikt SIA “Maxima” veikalu kasēs visā Latvijā.

Paziņojumos par nekustamā īpašuma nodokļa samaksu ir svītrkods, to noskenējot papildu laiks norēķiniem nav nepieciešams. Tas ir gana ērti, jo rēķinu var apmaksāt kasē kopā ar pirkumiem, un tas neprasa ilgu laiku. Komisijas maksa par šo pakalpojumu ir 0,50 eiro, tikpat liela komisijas maksa tiek iekasēta arī par citiem veikalā pieejamajiem rēķinu apmaksas veidiem.

“Maxima” kā licencētas maksājumu iestādes SIA „SOLLO LV” pārstāve piedāvā apmaksāt rēķinus ar svītrkodiem, tai skaitā rēķinus par elektrību, telekomunikācijām u.c.

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, izpilddirektors Mariss Martinsons tiekas ar SIA "SOLLO LV" valdes locekli Ilzi Bišofu un "Seamless eProducts Latvia" pārstāvi Edgaru Kreigeru
Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, izpilddirektors Mariss Martinsons tiekas ar SIA "SOLLO LV" valdes locekli Ilzi Bišofu un pakalpojumu pārdošanas speciālistu Edgaru Kreigeru