Par pašvaldības darbu jūlijā

pašvaldība

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka no š.g. 10.jūlija līdz 23.jūlijam pašvaldības administrācijas darbinieki dosies atvaļinājumā.

Šajā periodā iedzīvotājiem būs pieejami pašvaldības sniegtie pamatpakalpojumi. Par pakalpojumiem būs iespēja norēķināties Klientu apkalpošanas centros: Daugavas prospektā 34, Ikšķilē un "Kraujās", Tīnūžos, Tīnūžu pagastā.

Pašvaldība atgādina, ka nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu var veikt SIA “Maxima” veikalu kasēs visā Latvijā, kā arī internetbankā.

Pašvaldības darbinieku atvaļinājuma laikā no šī gada 10.jūlija līdz 23.jūlijam Bāriņtiesa nesniegs apliecinājumu pakalpojumus (pilnvaru un piekrišanu sagatavošana, apliecināšana, nostiprinājuma lūgumu un līgumu sagatavošana, apliecināšana, kopiju apliecināšana u.c.).  Steidzamos gadījumos pakalpojumu aicinām lūgt jebkuram zvērinātam notāram.

Šāda atvaļinājumu forma izvēlēta, lai optimizētu un efektīvāk plānotu pašvaldības darba organizāciju, papildus tam tiktu ietaupīti pašvaldības budžeta līdzekļi, neizmaksājot piemaksas par darbinieku aizvietošanu atvaļinājuma laikā.