Piemājas teritoriju sakopjot

pīpenes dzeltenas

Pavasarī iesākas dārza darbi – pērno lapu savākšana, rosība ap košumkrūmiem un augļu kokiem – sauso un lieko zaru izzāģēšana, tāpēc daudziem dārzu un privātmāju īpašniekiem aktualizējas jautājums, kur likt lapas, zarus un citus bioloģiskos atkritumus.

Ikšķiles novada iedzīvotājiem ir iespēja šķirot bioloģiski noārdāmos atkritumus, uzstādot BIO konteineru, ko piedāvā uzņēmums “Clean R”.  Tas iedzīvotājiem ļauj ne vien samazināt izdevumus par atkritumu apsaimniekošanu, bet arī iesaistīties vides ilgtspējas politikas īstenošanā, gādājot par to, lai bioloģiski noārdāmie atkritumi var pārtapt vērtīgā kompostā vai biogāzē elektrības ražošanai.

Privātmāju iedzīvotājiem tiek piedāvāti brūnas krāsas BIO konteineri ar 0.24 m3 tilpumu. BIO konteineru izvešana notiek līguma norādītajā grafikā vai pēc klienta pieteikuma. Cena par BIO konteinera apsaimniekošanu ir 12.39 EUR/m3 ieskaitot PVN.

Vairāk informācijas par piedāvājumu Ikšķiles novada iedzīvotājiem un  bioloģiski noārdāmo atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma cenrādi var skatīt www.cleanr.lv. Atbildes uz neskaidriem jautājumiem, kā arī pieteikt pakalpojumu iespējams, sazinoties ar “Clean R” klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tālruni 67111001 vai rakstot uz kc@cleanr.lv.

Aicinām visus Ikšķiles pilsētas iedzīvotājus koku/krūmu lapas kompostēt, ja tas nav iespējams, tad izvest ar savu transportu uz Šķiroto atkritumu savākšanas laukumu, kur tos var nodot bez maksas – Kaparāmuru karjers- Ezeri, Tīnūžu pag, Ikšķiles nov. (karte).

Šķiroto atkritumu savākšanas laukuma darba laiks:

 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Kaparāmuru karjera - Ezeri, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads

09.00 - 17.00

09.00 - 17.00

11.00 - 19.00

09.00 - 17.00

09.00 - 17.00

09.00 - 12.00

10.00 - 16.00

Ikšķiles novada pašvaldība atgādina, ka nedrīkst dedzināt pērnās lapas, jo tas rada stipru piedūmojumu un augstu ugunsbīstamības risku.

Izvērtējot ugunsdrošību, tiek pieļauta koksnes atkritumu – sauso koku, krūmu zaru bez lapām un kokmateriālu atkritumu, kas nesatur papildvielas, dedzināšana.