Vislatvijas Mediācijas dienās mediators pieejams arī Ikšķilē

mediācijas dienas2019

Šogad Mediācijas dienas Latvijā noritēs no 18. līdz 20.martam. Trīs dienas ikvienam Latvijas iedzīvotājam būs iespēja bez maksas konsultēties ar Latvijas sertificētajiem mediatoriem par iespējām savas domstarpības risināt mediācijas ceļā.  Mēs, sertificētu mediatoru kopiena, tādējādi vēlamies atbalstīt ikvienu Latvijas iedzīvotāju un sabiedrību kopumā, savu personīgo un profesionālo domstarpību risināšanai izvēlēties sadarbību nevis cīņu.

Klātienes un telefona konsultācijās mēs sniegsim atbildes uz visiem jūsu interesējošiem jautājumiem saistībā ar mediācijas uzsākšanu, norisi, mediatora lomu, mediācijas piemērotību jums aktuālajai konflikta situācijai, kā arī citiem jūs interesējošiem jautājumiem mediatoru kompetences ietvaros.

Mediācijas dienu ietvaros Sertificētu mediatoru padome arī izsludina atbalsta akciju mediācijas procesa uzsākšanai jūsu domstarpību risināšanai, apmaksājot pirmās 2(divas) mediācijas procesa stundas tiem mediācijas gadījumiem, kuri tiks uzsākti Mediācijas dienu ietvaros. (akcijas ietvaros mediācijas gadījumu skaits ierobežots)

Mediācijas dienas organizē Sertificētu mediatoru padome sadarbībā ar Tieslietu ministriju.

Domstarpību risināšana sadarbības un sarunu ceļā ir iespēja gan saglabāt, gan atjaunot cieņpilnas attiecības un vienoties par risinājumiem, kas vienlīdz pieņemami visām iesaistītajām pusēm.

Lai spertu apzinātu soli ceļā no cīņas uz sadarbību, izvēlaties sev ērtāko veidu konsultācijai ar sertificētu mediatoru:

TELEFONA KONSULTĀCIJAS
No 18.-20.martam no plkst. 10.00- 16.00, zvanot uz atbalsta tālruni noziegumos cietušajiem tālrunis: 116006

KLĀTIENES KONSULTĀCIJA IKŠĶILĒ 18.03. – 19.03. 11:00 -14:00

Viktorija Portere Jāņu ielā 4, Tālr. 29221053, e-pasts: viktorija.portere@gmail.com

Uz klātienes konsultāciju mediatoru prakses vietā, iepriekš lūdzu noteikti piesakieties.