Gardā Sniega diena Ikšķiles novadā “Ķeram ziemas gardumus!”

sniega diena
12:00 - 15:00
19.01.2019.

Ikšķiles novada pašvaldība 19. janvārī plkst. 12:00 aicina ikvienu uz Gardo Sniega dienu un Tīnūžu multifunkcionālā laukuma atklāšanu.

Pasākuma mērķis ir aktīvi pavadīt vairākas stundas svaigā gaisā, lai vaigos redzams sārtums, gūstot pozitīvas emocijas un pieaugušajiem atcerēties bērnību.

No plkst. 12:00-15:00 varēs piedalīties sportiskās ziemas aktivitātēs Tīnūžos (“Kraujas”, Tīnūži, Tīnūžu pagasts) kopā ar ”Jogitas pasākumi”. Ja laika apstākļi būs atbilstoši slidošanai, aicinām līdzi ņemt atbilstošu inventāru - slidas, lai variet izslidoties uz multifunkcionālā laukuma.

Kursies ugunskurs, būs silta tēja un garda zupa. Aicinām ģērbties silti un ērti, ķert prieka mirkļus, ko sniedz sniegs un ziema, un kopā pavadīts laiks. Dalībnieki aktivitāšu veikšanai aicināti ņemt līdzi sporta inventāru, ar ko braukt lejā pa kalnu.

Lūgums vecākus izvērtēt atbilstoša inventāra izmantošanu braukšanai pa kalnu, kā, piemēram, plēvi, pannu, šļūkšanas paliktni. Ņemot vērā drošu brīvā laika pavadīšanu un lielo pasākuma apmeklētāju skaitu, lūgums neizmantot tādus braukšanas līdzekļus, kā, piemēram, klasiskās ragavas, stūrējamās ragavas.

Piedalies, būsi ieguvējs vien tāpēc, ka esi gatavs aktīvi pavadīt šo dienu!

P.S. Ja ziema mūs pievīlusi, nekas netiks atcelts!